Pradžia Forumai
Sveiki, Svečias
Nario vardas Slaptažodis: Prisiminti mane

Skausmas kelio srityje
(1 žiūri) (1) svečias
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: Skausmas kelio srityje

Skausmas kelio srityje prieš 5 m., 6 mėn. #34

Sveiki, pradėjo skaudėti kelio srityje. Skausmai užeina ir vėl dingsta. Kartais atrodo, kad kažkas atsikabino ties keliu. Kas tai galėtų būti?

Ats: Skausmas kelio srityje prieš 5 m., 6 mėn. #35

Sveiki martynas86,
Jei skausmai prasidėjo be jokios priežasties (traumos, sumušimo ir pan.) Jums greičiausiai prasidėjo kelio sąnario uždegimas. Naudokite tepaliukus, vienas veiksmingiausių gelis raumenims ir sąnariams PERSKINDOL. Jei nepraeis kelių dienų bėgyje, kreipkitės į gydytoją, gali būti,kad reikės panaudoti antibiotikus. Taip pat gali būti pažeistas meniskas, tokiu atveju reikalinga magnetinio rezonanso nuotrauka.

Ats: Skausmas kelio srityje prieš 8 mėn., 1 sav. #90

Kelis metus ir aš kankinausi su kelio skausmais, kurie per visą koją vaikščiojo...Vaistus gėriau, tepalais tryniau ir išbandžiau gydymą elektrodu..Elektrostimuliatoriai skausmui numalšinti išties geras daiktas. Pirma ėjau pas specą, vėliau nusipirkau vieną iš tokių aparatų ir naudoju dabar ne tik kai skauda koją, bet ir nugarą, pečius.

Ats: Skausmas kelio srityje prieš 6 mėn., 2 sav. #92

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad kelio skausmai gali kamuoti dėl pačių įvairiausių problemų ir pakankamai dažnai tą problemą būna sudėtinga nustatyti labai greitai. Tenka minti takus pas įvairius gydytojus. Ilgai nežinojau ką daryti, kol man draugai nepasakė, kad yra tokia įstaiga kaip Medcentras

Ats: Skausmas kelio srityje prieš 6 mėn. #97

Man su kelio skausmu padeda šaldantis tepalas perskindolis. Galbūt ir jums padės.
  • Puslapis:
  • 1
Puslapio įkrovos laikas: 0.22 sekundžių